Робота чекає на Вас

Пропонуємо гідну роботу. Вам залишається БЕЗКОШТОВНО залишити своє резюме для 5000 роботодавців.

Залишити резюме

Не цікаво!

 

dsbrickworks.com

Фінансовий портал

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Аудиторська перевірка

Кожне підприємство або фірма стикається рано чи пізно в процесі своєї діяльності з необхідністю аудиторської перевірки. І це не дивно, адже працюючи весь рік не покладаючи рук, лише рідкісний керівник здатний тримати руку на пульсі і контролювати абсолютно весь обсяг діяльності фірми.

Так чи інакше, можуть виникнути питання щодо повноцінного відображення всіх виробничих процесів у бухгалтерському обліку. Не для кого не секрет, що головними принципами бухгалтерського обліку є доступність, достовірність та прозорість. Але останнім часом все частіше доводиться стикатися з тим, що багато компаній не зовсім чесні, частина доходів ховається від податкових органів, часом зовсім на тих чи інших підприємствах здійснюється якась неврахована або протизаконна діяльність. А бухгалтерія отримала умовний поділ на «чорну» і «білу».

У цьому випадку «біла» бухгалтерія - це та її частина, яка в разі перевірки пред'являється перевіряючим, в ній все дійсно просто і доступно, тобто підприємство відображає у своїй звітності всі види своєї діяльності і кожен виробничий процес в окремо, справно платить всі податки, Проходить усі необхідні перевірки і так далі. Що ж до «чорної» бухгалтерії, що тут все інакше, а саме, тут відбиті всі невраховані сфери діяльності компанії, тобто ті, які необхідно приховати від сторонніх очей. Як правило, незаконною діяльністю займаються керівники фірм, вибираючи, собі в союзники найбільш згідливих співробітників, у тому числі і бухгалтерів. Такі особи, як правило, наживаються на бізнесі інших людей, отримуючи прибуток шляхом шахрайства та обману, після чого можуть дозволити собі будь-яку примху на виручені кошти, аж до того, щоб розробити індивідуальний заміський проект дачі, або придбати новенький автомобіль.

Виявити всі типи шахрайств часом буває не так вже й просто, адже сучасні діячі іноді бувають настільки винахідливі, що придумують все нові і нові витончені способи обману. Але якщо Ви все-таки є власником фірми, і Вам не байдужа її доля, Ви повинні постійно контролювати її роботу і роботу всіх своїх співробітників, якими б порядними вони Вам не здавалися. Для того щоб визначити правильність ведення бухгалтерської звітності і точного відображення в ній всіх поточних процесів виробництва, можна запросити спеціаліста з боку, який здатний буде оцінити всю ситуацію. Для цих цілей є спеціальні фірми, що надають послуги аудиторської перевірки, вони так само поширені як, наприклад, послуги переїзду або послуги організації весільних торжеств, звернувшись до будь-яку з них, можна домовитися про проведення такої перевірки, яка зможе виявити всі недоліки в роботі Ваших співробітників.

 

 

 

Лічильник

Ввійти на сайт